foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W pełni świadom obowiązków strażaka - ochotnika uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Planowane imprezy

Statut

Sponsorzy

W sobotę 25 maja 2019 roku, po raz kolejny w miejscowości Miętkie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach wzięło udział 7 jednostek OSP z Gminy Dźwierzuty tj. OSP Dźwierzuty, OSP Linowo, OSP Nowe Kiejkuty, OSP Rańsk, OSP Targowo, OSP Miętkie oraz OSP Rumy. Nasza Jednostka do zawodów wystawiła 1 drużynę. Nasza drużyna zajęła I miejsce przed drużynami z Dźwierzut i Rańska dzięki czemu zdobyła puchar za I Miejsce oraz Przechodni Puchar Prezesa Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

 

 

Sponsorzy