foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W pełni świadom obowiązków strażaka - ochotnika uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Planowane imprezy

Statut

Sponsorzy

W niedzielę 02 października 2016 roku w Szczytnie odbyły się VIII Powiatowe zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach udział wzięło 10 drużyn męskich i 4 kobiece. Nasza Jednostka jechała na zawody z zamiarem obrony tytułu mistrzowskiego, zdobytego przez Naszą Jednostkę w 2014 roku. Niestety Nasza Jednostka tytułu nie obroniła uznając wyższość druhów z OSP Jedwabno, z którymi przegraliśmy w ogólnej klasyfikacji o 1 sekundę i 23 setne sekundy. W zawodach debiutowała Nasza drużyna kobieca, która zajęła III miejsce w klasyfikacji ogólnej. 

Przed ogłoszeniem wyników Nasza dziecięca drużyna dała pokaz ratownictwa drogowego. Nasze dzielne dzieciaki z wielkim zaangażowaniem udzielały pomocy rannemu w wypadku, który w tym akurat przypadku był wielkim czerwonym pluszakiem..

Sponsorzy