foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W pełni świadom obowiązków strażaka - ochotnika uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Planowane imprezy

Statut

Sponsorzy

Na zaproszenie Druhów z zaprzyjaźnionej OSP Nowa Wieś w sobotę 15 czerwca 2019 roku Nasza Jednostka miała zaszczyt i wielką przyjemność wziąć udział w pierwszych Zawodach z zakresu Ratownictwa Wodno-Powodziowego Strażaków Ochotników. Zawody odbyły się w Zgniłosze nad jeziorem Gim. Na polu namiotowym o nazwie Raj, w piekielnym upale, po zaciekłym boju Nasza Jednostka zdobyła zaszczytne II miejsce. Całość zmagań stanowiły 4 konkurencje czasowe: układanie wału przeciwpowodziowego z worków z piaskiem; pokonanie wyznaczonego toru łodzią wiosłową z obowiązkową zmianą wioślarza; rzut kołem ratunkowym oraz rzutką oraz slalom łodzią motorową. 

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenie oraz za bardzo miło spędzony czas, jak również pogratulować perfekcyjnej organizacji zawodów. Liczymy na rewanż i zapraszamy do Linowa.

 

Sponsorzy