foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W pełni świadom obowiązków strażaka - ochotnika uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Planowane imprezy

Statut

Sponsorzy

Dnia 04 sierpnia 2018 roku Nasza Jednostka ostała zaproszona na piknik w Jeleniowie, gdzie druhowie z Naszej Jednostki przeprowadzili pokaz z zakresu udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej, a Nasza dziecięca drużyna zaprezentowała pokazowy "bieg twardziela" - co bardzo spodobało się dziecięcej publiczności. Spora grupa młodych uczestników pikniku spróbowała swoich sił w biegu - radości było co nie miara!!!!!

 

Sponsorzy