foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
W pełni świadom obowiązków strażaka - ochotnika uroczyście przyrzekam czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego, być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej dbałym o jej godność, ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia. Przyrzekam wiernie służyć Rzeczpospolitej Polskiej.

Planowane imprezy

Statut

Sponsorzy

W nocy z soboty na niedzielę o godzinie 00:05 Nasza Jednostka została zadysponowana do poszukiwań za osobą zaginioną w miejscowości Kobyłocha. Nasze działania polegały na penetracji terenu przyległego do miejscowości Kobyłocha. Nasze działania trwały do godz. 02:30. W akcji poszukiwawczej oprócz Naszej Jednostki udział brały: 1 zastęp PSP Szczytno, OSP Trelkowo, funkcjonariusze KPP Szczytno.

Według informacji zamieszczonych w Kurku Mazurskim z dnia 01 czerwca 2017 roku - osoba zaginiona - 79-letnia mieszkanka Łodzi cała i zdrowa wróciła do domu.

Sponsorzy